Aktualności

          

                             
 
Akceptujemy karty FitProfit i FitSport w ramach współpracy z firmą VANITYSTYLE

Informujemy, że nastąpiła zmiana marki OK System na
                  MEDICOVER SPORT
         System rejestracji wejść pozostał niezmieniony.  Po covidovej przerwie Klub jest czynny w następujących godzinach:
   PN-PT od 07:00 do 21:00
      SO od 09:00 do 16:00
      ND od 10:00 do 14:00
Decyzją Głównego Inspektora Sanitarnego, działalność obiektów sportowo – rekreacyjnych jest możliwa przy zachowaniu wytycznych sanitarnych, mających na celu zadbanie o bezpieczeństwo personelu oraz klientów przebywających na terenie obiektów. Zostały one opublikowane na stronie rządowej. Możesz się z nimi zapoznać klikając w poniższy link:
Wracamy zatem w znanym już nam reżimie sanitarnym. DEZYNFEKCJA, DYSTANS i MASECZKI nadal nas obowiązują. Jedną z bardziej dotkliwych zmian jest wprowadzony limit uczestników nie większy niż 1 osoba na 15 mkw powierzchni.
Mimo wszystkich ograniczeń wynikających z obowiązujących nas przepisów z przyjemnością wszystkich serdecznie ZAPRASZAMY.
Jednocześnie zapewniamy, że będzie można wykorzystać ważne na dzień zamknięcia Klubu tj. 17 października 2020 r. karnety w niezrealizowanej części. ____________________________________
Drodzy Klubowicze
W związku z licznymi zapytaniami związanymi z zawieszeniem działalności Klubu informujemy że czekamy na decyzję ze strony rządu o odmrożeniu branży fitness . Jednocześnie zapewniamy że o wszystkich decyzjach będziemy informować Was na bieżąco. Mamy nadzieję, że długo oczekiwane odmrożenie nastąpi wkrótce. Tymczasem życzymy dużo zdrowia i cierpliwości.

UWAGA !
W związku z kolejną decyzją administracyjną wydaną z powodu sytuacji epidemicznej w kraju, jesteśmy zmuszeni zawiesić czasowo działalność naszego Klubu.
Klub będzie nieczynny od soboty 17 października 2020 r. do odwołania.
Jednocześnie zapewniamy, że wszystkie aktualne karnety będzie można wykorzystać po ponownym wznowieniu działalności Klubu.

        Przypominamy, że nasz Klub akceptuje następujące karty sportowe:Zachęcamy również do odwiedzenia strony internetowej portalu:www.FabrykaSily.pl
największego i jedenego z najpopularniejszych portali w Polsce o tematyce sportowej: treningów, żywienia, doradztwa treningowego i motywacji._________________________________________________
UWAGA!
 
W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi zasad korzystania z usług Klubu na podstawie karnetów wyjaśniamy:
Zakupiony karnet może być wielokrotnie aktywowany bez dodatkowych opłat za okres przerwy w korzystaniu z usług.  Po prostu aktywujemy ponownie karnet płacąc jedynie za wybraną usługę wg. obowiązującego cennika.
Premiujemy natomiast osoby kupujące karnety w ramach kontynuacji, czyli kiedy kolejna aktywacja dokonywana jest przed upływem poprzedniej. Zachowanie ciągłości uprawnia do korzystania z obniżonych cen "ze zniżką za kontynuację".
 


___________________________

__________________________________________


  Wybory Sportowca Roku 2013        Dziękujemy za zaufanie i zakup licznych  UPOMINKOWYCH KARNETÓW WSTĘPU do naszego Klubu. Dołożymy wszelkich starań żeby obdarowane nimi osoby były usatysfakcjonowane.
Jednocześnie informujemy, że nasza oferta jest nadal aktualna. Taki upominek można podarować przecież z różnych okazji.
Zafunduj bliskim dawkę aktywnego wypoczynku i pomóż im w znalezieniu motywacji do ćwiczeń fizycznych na siłowni lub też na różnorodnych zajęciach fitness.Tym samym podarujesz im lepszą kondycję i sprawność fizyczną, poczucie odprężenia i....... znacznie mniej centymetrów w talii.Next
gym to jedyny w Świeciu zaprojektowany i zbudowany od podstaw klub fitness - nowoczesny, innowacyjny i niepowtarzalny. Na blisko 800 m2 staraliśmy się stworzyć miejsce wyjątkowe, w którym każdy trening będzie prawdziwą przyjemnością, dawką pozytywnej energii, drogą do samorealizacji oraz źródłem zdrowia.

Nextgym to klub dla wszystkich. Wychodzimy z ofertą naprzeciw Waszym oczekiwaniom, otwieramy się na potrzeby dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadzenie klubu fitness zobowiązuje nas do odpowiedzialności za propagowanie aktywności fizycznej oraz budowanie świadomości jak jest ona istotna dla każdej sfery ludzkiego życia.

 
  • OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU DO DYSPOZYCJI NASZYCH KLIENTÓW pozostają nasi instruktorzy - Seweryn i Krzysztof. W godz. 08.00 - 14.00 (Krzysiu) oraz 14.00 - 20.00 (Seweryn) zapraszamy na treningi Cardio, MixGym, Trening Obwodowy oraz Trening Personalny. Instruktorzy służą radą i pomocą w rozpisaniu diety i suplementacji, przygotowują do egzaminów sprawnościowych do policji i straży pożarnej.
  • Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom młodzieży wprowadziliśmy w życie KARNET FITNESS UCZEŃ. Tylko u nas uczniowie otrzymują zniżkę na całą ofertę dostępną w Strefie Fitness i to bez limitu wejść i godzin. Karnet ten upoważnia do korzystania z siłowni .